Isathub

Ürünler » IsathubISATHUB: Her yerden akılllı bağlantı!
Nereye giderseniz gidin en değer verdiğiniz araçlarınızdan biri olan akıllı cihazınızla kişisel bağlantı kurabildiğiniz bir dünya düşünün.
Telefonunuzu ve tabletinizi, konuşmak, mesaj atmak, internete ve uygulamalarınıza erişmek için sorunsuz şekilde hücresel ve sabit ağlardan bağımsız olarak kullanabildiğiniz bir dünya hayal edin.
Küresel akıllı cihaz bağlantı hizmetimiz IsatHub, işte tam da böyle bir dünya sunuyor.
Böylece artık ofisinize sürekli bağlanarak üretkenliğinizi devam ettirebilir ve nereye giderseniz gidin arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

IsatHub hizmeti
240/384kbps gönderme/alma hızlarına varan standart IP verileri Özel yüksek kaliteli ses hattı Mesajlaşma E-posta gönderme, internet ve uygulamalara erişim, Kullanım süresine ve kullanılan verilerin genel hacmine bağlı esnek fiyatlandırma paketleri sunulmaktadır.

Voice app özellikleri
Yüksek kaliteli, gelen ve yapılan sesli aramalar için özel ses hattı üzerinden kullanıma uygun olacak şekilde optimize edilmiştir. Akıllı cihazların üzerindeki rehber ile uyumlu çalışır. Metin mesajları gönderme ve alma yeteneğine sahiptir. Çağrı süresine dair bilgi verir.

Control app özellikleri
Yönlendirme yardımlı sinyal gücü göstergesi Ağ kaydı Bağlı her cihazı yönetmek için hizmet erişim kontrolleri ve kullanım sayaçları Pil / AC durum göstergesi Önceden ayarlanmış güvenlik duvarı seçenekleri
- Web kullanıcı arabirimi üzerinden yapılandırılır İki güvenlik seviyesi
- MAC adres filtreleme
- Wi-Fi şifre kontrolü
Terminal sıcaklık uyarısı Kişisel yardım düğmesi Kullanıcı yardımı