Hakkımızda

Hakkımızda

"ICT olarak, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika pazarında uydu teknolojisine dayalı radyo ve televizyon yayıncılık hizmetleri, geniş bant internet ve data telekomünikasyon servisleri, bu servislere ait sistem ve altyapı entegrasyon hizmetleri sunuyoruz.

2002 yılından itibaren uydu iletişim teknolojileriyle ilgili her alanda faaliyetlerini genişleten kurumumuz, radyo ve televizyon yayıncılığı alanında sürekli veya geçici kapasite servislerinin yanında lisans danışmanlık hizmetleri, uplink sistemleri, A/V aktarım çözümleri, SNG hizmetleri, CDN (Web Streaming) ve IP TV çözümlerini içeren geniş bir yelpazeye sahiptir.

Türkiye'de, BTK tarafından lisanslı yasal bir sağlayıcı olarak geniş bant internet ve data hizmetleri sunmakla beraber, VSAT çözümleri içerisinde SCPC, TDMA teknolojilerini kullanarak kurumsal iletişim servisleri sağlamaktayız. Aynı zamanda SOTM teknolojisi ile birlikte Mobil VSAT hizmetleri de sunuyoruz.

Sektörde kazandığı tecrübeyi hizmet kalitesine de yansıtan firmamız, uzman mühendis ve teknik kadrosuyla birlikte uydu teknolojisiyle ilgili projelerinizde mühendislik, yerinde keşif, kurulum, entegrasyon, bakım onarım ve eğitim hizmetleri vermektedir.

ICT, uydu iletişim alanındaki bütün ihtiyaçlarınızı, tüm dünyada kabul görmüş en son teknolojileri kullanarak, bütçenize en uygun, zamanında ve en güvenilir şekilde karşılamayı taahhüt ediyor.

ICT, hedeflerinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla müşteri odaklı davranmakta ve kazan kazan prensibini ilke edinmiştir.

ICT ile iletişime geçin ve sizin için nasıl bir çözüm tasarlayacağımızı söyleyelim!"